Εκπαιδευτικοί

Οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας

 Σχολικό έτος: 2017-18

Α/Α Εκπαιδευτικός Ειδικότητα/ θέση Ημέρα επικοινωνίας με τους γονείς (ώρα 13.15 – 14.00)
1 Αυγερίδου Φωτεινή Εκπ/κός Γαλλικής Γλώσσας 1η Δευτέρα κάθε μήνα
2 Βασιλείου Μαρία Δασκάλα Ολοημέρου 1η Πέμπτη κάθε μήνα
3 Γαβαλετάκη Στέλλα Δασκάλα Υπεύθυνη Ολοημέρου 1η Παρασκευή κάθε μήνα
4 Γάτσου Χρυσούλα Δασκάλα Δ2΄ τάξης 1η Πέμπτη κάθε μήνα
5 Γκάζη Γεωργία Δασκάλα Β2΄ τάξης 1η Δευτέρα κάθε μήνα
6 Γκόνου Αγγελική Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας 1η Δευτέρα κάθε μήνα
7 Γκούντια Ευδοξία Εκπ/κός Αγγλικής Γλώσσας 1η Πέμπτη κάθε μήνα
8 Δημητρέση Ροδάνθη Εκπ/κός Εικαστικών 1η Τρίτη κάθε μήνα
9 Καλαϊτσίδου Ειρήνη Εκπ/κός Μουσικής 1η Τρίτη κάθε μήνα
10 Κεραμιδάς Νικόλαος Δάσκαλος Α1΄ τάξης 1η Παρασκευή κάθε μήνα
11 Κυρούδη Καλλιόπη Εκπ/κός Φυσικής Αγωγής 1η Δευτέρα κάθε μήνα
12 Λιόλιου Αικατερίνη Εκπ/κός Φυσικής Αγωγής 1η Πέμπτη κάθε μήνα
13 Μάστακα Ιωάννα Δασκάλα Στ2΄ τάξης 1η Πέμπτη κάθε μήνα
14 Ματσουκαλίδης Μιχαήλ Δάσκαλος Γ1΄ τάξης 1η Τρίτη κάθε μήνα
15 Μαυρομάτη Όλγα Δασκάλα Δ1΄ τάξης 1η Δευτέρα κάθε μήνα
16 Μπομπότη Ελένη Δασκάλα Β1΄ τάξης 1η Δευτέρα κάθε μήνα
17 Μπουτσούκη Ελένη Δασκάλα Α1΄ τάξης 1η Δευτέρα κάθε μήνα
18 Νόττα Σουζάνα Εκπ/κός Γερμανικής Γλώσσας 1η Δευτέρα κάθε μήνα
19 Πλατσουκίδου Ιωάννα Δασκάλα Στ1΄ τάξης – Υπ/ντρια 1η Δευτέρα κάθε μήνα
20 Ρούκαλη Μαρία Εκπ/κός Θεατρικής Αγωγής 1η Δευτέρα κάθε μήνα
21 Σιδηρόπουλος Παναγιώτης Δάσκαλος Ε1΄ τάξης 1η Τρίτη κάθε μήνα
22 Σπαθούλας Κωνσταντίνος Δ/ντής 1η Δευτέρα κάθε μήνα
23 Συρμαλόγλου Ελευθερία Δασκάλα Α2΄ τάξης 1η Δευτέρα κάθε μήνα
24 Τσιακίρη Αποστολία Δασκάλα Ε2΄ τάξης 1η Τετάρτη κάθε μήνα
25 Τσιτιρίδου Βιργινία Εκπ/κός Εικαστικών 1η Τετάρτη κάθε μήνα
26 Χαλκίδης Καλλίστρατος Εκπ/κός Πληροφορικής 1η Δευτέρα κάθε μήνα
27 Χατζηγεωργίου Δήμητρα Δασκάλα Γ2΄ τάξης 1η Πέμπτη κάθε μήνα

 

 

 

 

 

ΤΟ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Σχολικό έτος 2016-2017

 

Διευθύντρια: Χατζηαντωνιάδου Παρασκευή

Υποδιευθύντρια:    Πλατσουκίδου Ιωάννα

 

Εκπαιδευτικοί τμημάτων

Α1: Μπομπότη Ελένη                           Α2: Γκάζη Γεωργία

Β1: Χατζηγεωργίου Δήμητρα           Β2: Συρμαλόγλου Ελευθερία

Γ1: Μαυρομάτη Όλγα                          Γ2: Γάτσου Χρυσούλα

Δ1: Σιδηρόπουλος Παναγιώτης      Δ2: Μάστακα Ιωάννα

Ε1: Πλακουτσίδου Ιωάννα                Ε2: Τσιακίρη Αποστολία 

Στ1: Κεραμιδάς Νικόλαος                   Στ2:  Ματσουκαλίδης Μιχάλης

 

Υπεύθυνη Ολοήμερου:     Γαβαλετάκη Στέλλα

Τμήμα Ένταξης:                 Μπουτσούκη Ελένη, Αυγερινού Δέσποινα

 

Εκπαιδευτικοί Ειδικοτήτων

Αγγλικής Γλώσσας:                Γκούντια Ευδοξία,   Χατζηαντωνιάδου Παρασκευή

Γερμανικής Γλώσσας:           Τζήκα Χρυσή

Φυσικής Αγωγής:                    Κυρούδη Καλλιόπη,    Κουμούδης Χρήστος,  Τιάντση Αθηνά

Μουσικής:                                   Καλαϊτσίδου Ειρήνη

Πληροφορικής:                         Χιονίδης Ευθύμιος

Εικαστικών:                                Παυλίδου Ελεωνόρα

Θεατρικής Αγωγής:                 Ρούκαλη Μαρία

Παράλληλη Στήριξη:           Μητσοπούλου Ξένια

Ζ.Ε.Π.:                                           Σιδοπούλου Γλυκερία